O firmie

SEALTECH s.c. powstała pod koniec 2009 roku. Siedziba naszej firmy znajduje się w Częstochowie.

Nasz doświadczony i niepowtarzalny, wysoko wykwalifikowany zespół działa w branży na polskim rynku od 2000 roku. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi, otwartych na współpracę i rozwój. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi utrzymują się na najwyższym poziomie.

Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Obsługujemy Klientów na terenie całej Polski oraz Europy. Są to zarówno duże korporacje, jak i Klienci indywidualni.

Oferujemy uszczelnienia techniczne zarówno nominalne, jak i dostosowane do regenerowanych wymiarów zabudowy. Dysponujemy szeroką gamą materiałów odpowiednio dobranych do indywidualnych warunków pracy węzła uszczelniającego (również z certyfikatem dopuszczającym do zastosowań w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym). Preferujemy dobór uszczelnień po dokładnym pomiarze elementów zabudowy w siedzibie naszej firmy, bądź u klienta.

Nasze najmocniejsze atuty to rozwiązywanie trudnych węzłów uszczelniających w złożonych układach dynamicznych (połączenie ruchu obrotowego i posuwisto-zwrotnego).

Zapewniamy partnerski standard obsługi. Nasze usługi można zamawiać 24h/dobę: biuro@sealtech.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.